FAQs Complain Problems

समाचार

staff

Photo Title Designation Section Email Phone
श्री लिलाराज पौडेल प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत उपसचिव प्रशासन (राजपत्रांकित द्वितीय) ito.manthalimun@gmail.com ९८५४०४८१११
श्री हेमन्त कुमार बुढाथोकी उपसचिव प्रा.(दशौं तह) सामान्य प्रशासन तथा सामाजिक विकास महाशाखा hkumar2071@gmail.com ९८६३०२३०१४
श्री दिपक प्रसाद सुवेदी अधिकृत, (अधिकृत सातौँ) आर्थिक विकास शााखा subedideepakprasad@gmail.com ९८६३०२३०१४
श्री अनन्त सापकोटा लेखा अधिकृत, (अधिकृत सातौँ) आर्थिक प्रशासन शाखा sapkota.ananta@gmail.com ९८४३०९०४३०
श्री गोविन्द कटेल अधिकृत,(अधिकृत छैठौँ) जनशक्ति व्यवस्थापन तथा वडा समन्वय शाखा gkatel33@gmail.com ९८४४२२७४३२
श्री केशबराज फुँयाल स्वास्थ्य शाखा प्रमुख,जनस्वास्थ्य निरिक्षक (अधिकृत छैठौँ) स्वास्थ्य शाखा ९८५४०४०३४७
श्री डिल्ली बहादुर अधिकारी इन्जिनियर,(अधिकृत छैठौँ) पूर्वाधार विकास तथा अनुगमन शाखा dadhikari7@gmail.com ९८५४०४०२३४
श्री सौभाग्य न्यौपाने शिक्षा,युवा तथा खेलकुद शाखा प्रमुख,(अधिकृत छैठौँ) शिक्षा,युवा तथा खेलकुद शाखा saubhagyan25@gmail.com ९८४४१२२६५८
श्री नर्मदा देवि दाहाल सि.अ.न.मी.नी स्वास्थ्य शाखा
श्री उज्जवल पोखरेल अधिकृत,(अधिकृत छैठौँ) योजना अनुगमन उप शाखा ujjwolpokharel2043@gmail.com ९८४१९३२०२४
श्री कमला श्रेष्ठ सि.अ.न.मी.नी स्वास्थ्य शाखा
श्री सुदर्शन कुमार राय कानुन अधिकृत, (अधिकृत छैठौँ) कानुन शाखा s.raya2033@gmail.com ९८६१७१५६७५
श्री रक्षित रेग्मी रोजगार संयोजक प्रधानमन्त्री रोजगार rregmi380@gmail.com ९८६०६७०६५८
श्री दिपक कुमार केसी कार्यक्रम संयोजक सुरक्षित आप्रवासन आयोजना kcdipak.2073@gmail.com ९८६०९८५३१३
श्री ज्योती सुवेदी नायब सुब्बा (सहायकस्तर पाचौँ) योजना प्रशासन,अनुगमन तथा मर्मत उपशाखा ९८४४१०२६१२
श्री ज्ञानेन्द्र काफ्ले नायब सुब्बा (सहायकस्तर पाचौँ) योजना उपशाखा ९८५१००२१०८
श्री दिल कुमार मानन्धर नायब सुब्बा (सहायकस्तर पाचौँ) जिन्सी इकाई manandhardil.k@gmail.com ९८५४०४३१८६
श्री कृष्णदास श्रेष्ठ सव.इन्जिनियर (सहायकस्तर पाचौँ) प्राविधिक शाखा ९८५४०४००९६
श्री जुनी श्रेष्ठ अधिकारी सव.इन्जिनियर (सहायकस्तर पाचौँ) प्राविधिक शाखा ९८५४०४०५३४
श्री पम्फा भुसाल नायब सुब्बा (सहायकस्तर पाचौँ) कर्मचारी प्रशासन तथा सुशासन इकाई officialpampha10@gmail.com ९८६०४६१५३०
श्री योवन कुमार सुनुवार प्रा.स. कृषि (सहायकस्तर पाचौँ) कृषि बिकास उपशाखा gunners.npl@gmail.com ९८४७६९६२४८
श्री रोशन पोखरेल कम्प्युटर अपरेटर सूचना तथा प्रविधि शाखा roshanpokharel17@gmail.com ९८४३७८१३७८
श्री दिपिका मानन्धर धिमाल सव.इन्जिनियर (सहायकस्तर पाचौँ) भौतिक पूर्वाधार शाखा ९८४१५४१०९९
श्री निरोज खड्का आ.ले.प nkhadka2049@gmail.com ९८४४२०२४६२
श्री मुकुन्द कुमार खड्का प्रा.स. पशु स्वास्थ्य (सहायकस्तर पाचौँ) पशु सेवा उपशाखा mukundak2khadka@gmail.com ९८५४०४००३२
श्री भगवती तामाङ म.वि.नि (सहायस्तर पाचौँ) महिला,बालबालिका तथा सामाजिक परिचालन उपशाखा tmgbhagawati2075@gmail.com ९८४४२१२९३०
श्री अंकित लुईटेल प्रा.स. कृषि (सहायकस्तर पाचौँ) कृषि बिकास उपशाखा
श्री होम खड्का सव.इन्जिनियर (सहायकस्तर पाचौँ) पूर्वाधार विकास homkhadka913@gmail.com ९८५४०४३९१३
श्री लोकेन्द्र बुढाथोकी सव.इन्जिनियर (सहायकस्तर पाचौँ) पूर्वाधार विकास loks.civil069@gmail.com ९८५११५८५१३
श्री सरोज सुवेदी सव.इन्जिनियर (सहायकस्तर पाचौँ) भवन,नक्सा पास उपशाखा jorassubedi@gmail.com ९८४९४४२७४४
श्री राजकुमार पुलामी मगर सव.इन्जिनियर (सहायकस्तर पाचौँ) पूर्वाधार विकास ९८४२३३६००५
बाबुराम बुढाथोकी सव.इन्जिनियर (सहायकस्तर पाचौँ) प्रधानमन्त्री रोजगार baburambudhathoki3@gmail.com 9861172843
श्री सविना श्रेष्ठ एम.आई.एस अपरेटर पञ्जिकरण शाखा mstha2076@gmail.com ९८४४०८६४३३
श्री अविनाश कार्की एम.आई.एस अपरेटर पञ्जिकरण शाखा abieeeeey@gmail.com ९८६३६५०८७३
श्री शान्ता पुलामी मनोपरामर्शकर्ता सामी रोजगार तथा प्रबर्दन शाखा santapulami32@gmail.com ९८४३३४०७३७
श्री मञ्जु दंगाल उद्यम विकास सहजकर्ता (सहायकस्तर पाँचौ) आर्थिक विकास शाखा
नविन कुमार काफ्ले सहायक (लेखा),(सहायकस्तर चौँथो) आर्थिक प्रशासन शाखा nabinkafle25@gmail.com ९८४४२०८५८५
सुवास काफ्ले सहायक (प्रशासन),(सहायकस्तर चौँथो) राजश्व उपशाखा ९८४४०९५९८१
श्री दिलिप कुमार यादव सहायकस्तर चौँथो (अ.सब-ईन्जिनियर) पूर्वाधार विकास तथा अनुगमन शाखा ९८४००३०६३५
श्री सन्जिता खड्का सहायकस्तर चौँथो (अ.सब-ईन्जिनियर) पूर्वाधार विकास तथा अनुगमन शाखा
श्री सन्तोष थिङ्ग सहायकस्तर चौँथो (अ.सब-ईन्जिनियर) पूर्वाधार विकास तथा अनुगमन शाखा
श्री अक्षय कुमार सदा सहायकस्तर चौँथो (अ.सब-ईन्जिनियर) पूर्वाधार विकास तथा अनुगमन शाखा ९८४००३०६३५
श्री तारा देवि बोहोरा फिल्ड एसिष्टेन्ट पञ्जिकरण शाखा ९८४४४४०८६०
श्री प्रमिला सुवेदी न्यायीक सहजकर्ता सहायकस्तर चौथो कानून शाखा pramilasubedi2045@gmail.com ९८४४३१६८९९
सुनिता बरुवाल स. कम्प्युटर अपरेटर ९८४४३९५८५९
श्री निर्मला बुढाथोकी ना.प्रा.स. सहायकस्तर चौथो (कृषि) कृषि बिकास उपशाखा
सर्मिला श्रेष्ठ अ.सब-ईन्जिनियर पञ्जिकरण शाखा ९८४४२८२७४६
श्री उज्वल अधिकारी उद्यम विकास सहजकर्ता (सहायकस्तर चौथो) आर्थिक विकास शाखा
राम बहादुर माझी कार्यालय सहायक राजश्व उपशाखा ९८४४३९४०४७
श्री सम्झना श्रेष्ठ सेफ हाउस व्यवस्थापक सेफ हाउस व्यवस्थापन samjhanarmc@gmail.com 9844437583
गंगा बस्नेत खा.पा.स.टे. पूर्वाधार विकास eganga.basnet@gmail.com ९८४३६७०२३४
मोहन विक्रम बस्नेत कार्यालय सहयोगी ९७४४०१५५८४
कमला बस्नेत कार्यालय सहयोगी ९८४४०४४५१४
अस्मिता श्रेष्ठ कार्यालय सहयोगी ९८४९२४८६६६
लक्ष्मण हायु कार्यालय सहयोगी ९८४४००९८३०
कैलाश कुमार बोहोरा कार्यालय सहयोगी ९८४०२६२००४
कुमार कार्की हेभि सवारी चालक ९८४४३२८०८६
अर्जुन खड्का एम्बुलेन्स चालक
शिवहरि कार्की हलुका सवारी चालक ९८४०१७९४९४
बलराम वादी ट्याक्टर चालक ९८४४५१७१०४
लेख बहादुर श्रेष्ठ जेसिभि अपरेटर ९८४४३१६९२८
रामचन्द्र बस्नेत हलुका सवारी चालक सवारी चालक
श्री नितुष घिमिरे नगर प्रहरी हवल्दार नगर प्रहरी ९८४४०६१८००
बाबुराम कार्की नगर प्रहरी ९७४४०१५८८६
सुरज खड्का नगर प्रहरी ९८४४१३९३९७
नविन भुजेल नगर प्रहरी ९८६४०२७३३३
अनिता जोशी नगर प्रहरी ९८६००७१८२९
रिता थापा मगर नगर प्रहरी ९८६३४८८४५८
मनिता पाण्डे नगर प्रहरी ९८६४०१५५००
नारायण भुजेल कार्यालय सहयोगी ९८४४०९५८०१
लेख बहादुर भुजेल सरसफाई कर्मचारी